Home / Event / בניית אתר בשיטת עשה זאת בעצמך לא חוסך לך כסף.

בניית אתר בשיטת עשה זאת בעצמך לא חוסך לך כסף.

Aug
28

בניית אתר בשיטת עשה זאת בעצמך לא חוסך לך כסף.
אתר שנבנה מתבנית מותאמת אישית יכול להיות שימושי אך רק כמציין מקום בזמן שאתה מחכה למעצב האינטרנט שלך להשלים ייצוג דיגיטלי פונקציונלי לחלוטין של העסק שלך.

מאמר זה נכתב על ידי קיי VanAntwerpen, יזם הבא המופעל על ידי מומחה הרכבים. האם אתה רוצה להגן על עתיד העסק שלך עם מומחיות לפי דרישה? ליזם NEXT יש את הפתרונות המומחים שהעסק שלך זקוק להם כדי להצליח בשוק מתפתח.

כמנהל יוזם או בעל עסק, אתה עלול להרגיש מפתה משירי הצפירה של בוני אתרי DIY.

זה קורה בקלות. כמעט כל פלטפורמת אירוח אתרים גדולה מציעה בונה DIY. במבט ראשון נראה כי כלים אלה גורמים חיסכון כספי על עסקים קטנים כגדולים כאחד. אחרי הכל, למה שתשכיר מעצב אתרים כשתוכל לבלות ערב באמצעות תבנית Plug-and-Play סבירה כדי להתאים אישית את האתר בעצמך?

הסכנה עם מעצבי אתרי DIY היא הפוטנציאל שהם יכולים להונות אותך להאמין שיש לך את הכישורים, השיפוט והתובנה הדרושים לעיצוב אתר שהוא לא רק פונקציונלי, אלא מעולה בהשוואה לאחרים בשוק שלך (כל זאת תוך שמירת ערימות. של מזומן). הרעיון הזה יפה, אך למרבה הצער, זה עשוי להיות חלום של צינורות, אלא אם כן יש לך הכשרה של מעצב אתרים מקצועי.

אתר שנבנה מתבנית מותאמת אישית יכול להיות שימושי כמציין מקום בזמן שאתה מחכה למעצב האינטרנט שלך להשלים ייצוג דיגיטלי פונקציונלי לחלוטין של העסק שלך – אך לעולם אל תסתמך על תבניות זולות אלה לטווח הארוך. תכנון וניהול אתרים הוא צורת אמנות אסטרטגית והפכפכה ביותר, רחוקה מלהיות קלה לשליטה.

עדיין מרגישים כאילו מעצב אתרים מקצועי מבזבז משאבים? בואו נעמיק מעט לעומק החסרונות של עיצוב DIY, יחד עם היתרונות של שכירת איש מקצוע.

אתר הוא הרושם הראשוני שלך.
זוכר מתי היה חשוב לעיצוב כרטיסי הביקור שלך? כל דבר מהמתווה לגופן אמר משהו על האיכות והמקצועיות של העסק שלך, יחד עם הפרסונה הציבורית שלך.

במובנים רבים אתר הוא כרטיס הביקור של העידן הדיגיטלי. זהו שגריר 24/7 בקהל הלקוחות הקיים שלך כמו גם בלקוחות פוטנציאליים חדשים – ואם אינך חושב שהקהל שלך יגבש עליך דעה על בסיס אתר האינטרנט שלך, תחשוב שוב.

למרות שזה יכול לקחת שבועות ואף חודשים לבנות אתר, הצרכן הממוצע מחליט תוך כ- 0.05 שניות (כלומר 50 אלפיות השנייה) אם הוא רוצה להמשיך ליצור אינטראקציה עם הדף שלך. אם הם לא מתרשמים מספיק כדי להמשיך להשתמש באתר שלך, רוב הסיכויים שתוצאות מנועי החיפוש שהם סיפקו לפני שניות בלבד הכילו את הקישורים לאתרי האינטרנט של כל המתחרים המובילים שלך. אינך האפשרות היחידה של הלקוח שלך – מעבר לאחד המתחרים שלך הוא רק לחיצה על כפתור הגב משם.

כמה טעויות נפוצות שבוודאות יבריחו את לקוחותיך כוללות:

תמונות או כפתורים שנדרשים לטעינה יותר משתי שניות.

פריסה שקשה בעיניים.

פריסה שאינה כוללת פונקציונליות אינטואיטיבית ופשוטה.

עיצובים בעלי מראה זול שגורמים לעסק שלך להיראות כמו פעולה בקנה מידה נמוך.

אפילו עם בונה עשה זאת בעצמך, סביר להניח שתטעה טעויות בעיצוב.
בוני אתרי DIY מוגבלים על ידי הידע שלך בסטנדרטים בענף, רשימת הפריטים והכפתורים הנחוצים שלך וההיכרות שלך עם פעולות קידוד ומנועי חיפוש. אמנם כלים אלה יגרמו לכם להרגיש בנוח לבנות משהו שעובד, אך יש הבדל בין אתר פונקציונלי לאתר טוב.

האם אי פעם היית במסיבה או בבית קפה שבו מישהו מנגן בגיטרה ושר את ליבו ממש גרוע? האם שמת לב כיצד נראה שאחרים בחדר מודעים לאופן בו הוא מופיע בצורה גרועה, אך למבצע יש ביטחון לא מודגש? השילוב הזה של עליונות אשלייתית ואפקט דנינג-קרוגר דומה מאוד לעיצוב אתר בעצמך. קשה להיות ביקורתי כלפי עבודתך אם לא הודיעו לך על המדדים שעל פיהם נמדדת האיכות שלה.

היה כנה עם עצמך: האם אתה בטוח ביכולתך לשבת וליצור רשימת בדיקה של כל הפריטים שאתרך זקוק? האם הרשימה הזו כוללת אופטימיזציה של קידום אתרים בחזית ובקצה האחורי? האם זה כולל היענות לניידים ולטאבלטים? מה דעתך על עקביות פורמט של פרטי קשר בפלטפורמות כך שגוגל רושם את האתר שלך מכובד?

עכשיו שאל עוד כמה שאלות: עד כמה אתה בטוח ביכולת שלך לשבת וליצור רשימה של טעויות נפוצות שכדאי להימנע מהם בעת עיצוב אתר? האם הרשימה שלך כוללת הדמיה לא עקבית ודפוסי צבע המתנגשים עם העברת הודעות מותג? האם זה כולל היעדר בדיקות בטא בכל מכשירים שולחניים וניידים? אלה רק כמה מהטעויות הנפוצות ביותר בעת עיצוב אתר.

זה יכול לקחת שנים של לימודים, חונכות ולימודים עצמאיים כדי להפוך למעצב אתרים יעיל, במיוחד כאשר אתה מחשיב את הנישואין של עיצוב אתרים לתחום העיצוב הגרפי. זה יכול לכלול מחסומי בטן אינטנסיביים לקיץ (להיות מוכנים להרבה שיעורי בית), ו 15-24 חודשי לימודים.

Top